آخرین سردارعشق (پایگاه شهید سید مصطفی خمینی -قم)
 ذکر تعجیل فرج رمز نجات بخش بشر است ما برآنیم که این ذکر جهانی بشود
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


آه می کشم تو را , با تمام انتظار
پر شکوفه کن مرا , ای کرامت بهار

در رهت به انتظار , صف به صف نشسته اند
کاروانی از شهید , کاروانی از بهار

ای بهار مهربان , در مسیر کاروان
گل بپاش و گل بپاش , گل بکار و گل بکار

بر سرم نمی کشی , دست مهر اگر , مکش
تشنه محبتند , لاله های داغ دار

دسته دسته گم شدند , مهره های بی نشان
تشنه تشنه سوختند , نخل های روزه دار

می رسد بهار و من , بی شکوفه ام هنوز
آفتاب من , بتاب ! مهربان من , ببار !

خداحافظ ای بی پلاک

مدیر وبلاگ :سجاد دباغیان
مطالب اخیر
نظرسنجی
شما چگونه به یاد آقا امام زمان هستید؟برچسبها

                                                        (دام های شیطان رجیم)

  شیطان از جنس جن است واز آتش خلق شده است وقبل از این که از بهشت رانده شود خدا رابسیار عبادت می کرد ،به همین دلیل عزازیل نام گرفت. حضرت علی علیه السلام فرمودند:شیطان هفتاد هزارسال خدارا عبادت کرد وفقط یک نماز دو رکعتی او چهار هزار سال طول کشید .وقتی خداانسان را از خاک آفرید ودر آن از روح خودش دمید به تمام ملائکه دستور داد که بر آدم سجده کنندبه غیر از (ابلیس) .شیطان به خدا گفت:من هفتاد هزار سال تورا عبادت کرده ام وخودت فرموده ای که هرکس مرا عبادت کندعبادتش را بی نتیجه نمی گذارم وعوضش را به او می دهم . خداوند فرمودند:هر چه می خواهی در دنیا به تو عطا می کنم .

               خیلی ممنون که این پست مارا دیدید وانشاالله به قوه ی الهی مورد پسندتان قرار گرفته باشد 

                                        برای مشاهده ی کل پست    بروی ادامه مطلب کلیک کنید  .

                                                         

  (دام های شیطان رجیم)

  شیطان از جنس جن است واز آتش خلق شده است وقبل از این که از بهشت رانده شود خدا رابسیار عبادت می کرد ،به همین دلیل عزازیل نام گرفت. حضرت علی علیه السلام فرمودند:شیطان هفتاد هزارسال خدارا عبادت کرد وفقط یک نماز دو رکعتی او چهار هزار سال طول کشید .وقتی خداانسان را از خاک آفرید ودر آن از روح خودش دمید به تمام ملائکه دستور داد که بر آدم سجده کنندبه غیر از (ابلیس) .شیطان به خدا گفت:من هفتاد هزار سال تورا عبادت کرده ام وخودت فرموده ای که هرکس مرا عبادت کندعبادتش را بی نتیجه نمی گذارم وعوضش را به او می دهم . خداوند فرمودند:هر چه می خواهی در دنیا به تو عطا می کنم .

شیطان گفت:                                                            

  اول اینکه: اجازه بدهی تاقیامت زنده بمانم.خداوند فرمود:تا آن روز تو را مهلت می دهم.

دوم اینکه:در مقابل هریک از فرزندان آدم،دو فرزند به من عطاکنی که برای هریک از اولاد آدم دو فرزندرا مسلط کنم تاآنهارا به گمراهی بکشانند ، خداوند بازهم قبول کرد.                        

      سوم اینکه:از تو می خواهم مرا در بدن اولاد آدم همچون خون جریان دهی که از هرجای بدن بتوانم اورا به معصیت بکشانم.

  چهارم اینکه: می خواهم که اولاد آدم مارا نبیند ولی ماآنها را ببینم. 

   پنجم اینکه:می خواهم به من قدرتی دهی که به هرشکلی که می خواهم درآیم ودر هر کجا که می خواهم بروم.

     ششم اینکه: می خو اهم که تادم مرگ پیش اولاد آدم باشم( یعنی حتی وقتی حضرت ملک الموت برای قبض روح به سراغ انسان می آید         شیطان هم حاضر می شود وانسان را وسوسه می کند.

ا  امام محمد باقر (ع) فر مودند :هنگامی که انسان در حال جان کندن است خیلی تشنه می شود ودر آن هنگام شیطان بایک لیوان ا آب می آ ید. 

   هفتم اینکه:از تو می خواهم که مرا بر سینه ای اولاد آدم مسلط گردانی تا اورا وسوسه کنم. خداوند در پایان می فرمایند:تمام خواسته هایت را برآورده می کنم ولی هرکس که پیرو تو باشد اورا باتو به جهنم می فرستم.بعد شیطان میگوید:ای خد ا به عزت وجلالت قسم که همه انسان ها را گم راه می کنم مگر عهدی معدودی که بنده خاص(مخلص) تو هستند.سپس گفت حالا که مرا بیرون میکنی جای برا زندگی کردنم معین کن،خداوند فرمود تورا در حمام ها و هر کجا که محل رفت وآمد مردم است،قرار دادم.شیطان گفت: غذای من چه باشد؟ خداوند فرمودند در هر سفره ای که نام من  (بسم ا... الر حمن الرحیم) گفته نشود بنشین با آن ها که همچون حیوان گرسته هستند غذا بخور. 

 حضرت امام محمد باقر(ع) در این باره می فرمایند: اگر اول غذا یادتان رفت بسم ا... بگویید  آخرغذا بگویید تاشیطان هرچه خورده برگرداند.  بعد شیطان گفت:که من احتیاج به آب دارم.خداوند فرمود:آب تو شراب وهر چیز مست کننده باشد. بعد گفت برای من کتابی قرار بده.              

  خداوند فرمود  کتاب تو وشم(خالکوبی ها وکتاب های سحرو جادو)،اولین کسی که به انسان آموخت شیطان بود. بعد شیطان گفت: برای من حدیثی قرار بده ، خد اوند فرمود :حدیث تو دروغ است.بعد گفت :برای دام و وسیله شکار قرار بده ، خداوند فرمود :زنان را وسیله صید وبه دام انداختن مردم قرار دادم ... روزی حضرت محمد (ص) شیطان را حاضر در مسجد الحرام دید.پیش اورفت وبه اوفرمود: ای ملعون چرا ناراحتی ؟ شیطان گفت: ازدست تو وامت تو ناراحتم. حضرت فرمود: چرا از من ناراحتی ؟ شیطان گفت: چون که این همه تلاش می کنم مردم را گمراه کنم ولی تو در قیامت از آن ها شفاعت می کنی و تمام زحمات مرا به هدر می دهی  به همین خاطر باتو دشمن هستم. حضرت فرمودند: از امتم چرا ناراحتی ؟

امت تو. خوصوصیاتی دارند:

 اول اینکه:  وقتی به هم می رسند سلام می کنند که (سلام)اسم خدا است ومن از این اسم می ترسم.

 دوم اینکه :وقتی هم دیگر را می بینند به یکدیگر (دست)می دهندوتادستهایشان از هم در نیامده گناهانشان بخشیده می شود .

سوم اینکه:وقتی می خواهند غذ ا بخورند (بسم ا...)می گویند و من دیگر نمی توانم غذا بخورم وگرسنه می مانم.

 چهارم اینکه:بعداز غذا خوردن (الحمدا...)می گویند.

 پنجم اینکه:  وقتی اسم تو می آید بلند بلند(صلوات)ختم می کنند وآنقدر ثواب آن زیاد است که من فرار می کنم.

ششم اینکه:وقتی می خواهند کاری بکنند (ان شاءا...)می گویند ومن دیگر نمی توانم درآن کار دخالت کنم وآنها رابر هم زنم.

هفتم اینکه: صدقه می دهند و وقتی که (صدقه) می دهند هم گناهانشان آمرزیده می شود وهم هفتاد نوع بلا را از خود دفع می کنند به همین دلیل حضرت نبی اکرم (ص) فرمودند: وقتی انسان دستش را در جیبش می کند تا صدقه بدهد،هفتاد شیطان دست او را می گیرند تا او را منصرف بنمایند.

 هشتم اینکه :قرآن می خوانند و در خانه ای که (قرآن) خوانده می شود دیگر جایی برای من نمی ماند ،چون در آن خانه ملائکه رفت و آمد می کنند.

نهم اینکه: مرا زیاد لعنت می کنند و با هر (لعنت) یک زخم بر بدنم می افتدوتازمانی که آن شخص را به گمراهی نکشانم آن ها خوب نمی شود.

دهم اینکه: هنگامی که گناه می کنند سریع (توبه) می کنند و زحمات مرا به هدر می روند.

یازدهم اینکه: عطسه که می کنند (الحمدا..)می گویند . حضرت فرمودند:عطسه از طرف خداوند و خمیازه از طرف شیطان است.

وقتی که انسان نماز می خواند شیطان شیطان از او دور می شود،به خصوص اگر سجده نمازطولانی باشد :شیطان از روی ناراحتی فریاد می کشد .

حضرت امام صادق(ع)فرمودنده:هرکس نماز بخواند از شیطان پست تر ،چون شیطان یک خطا کرد آن هم اینکه بر آدم سجده نکرد ولی انسان اگر نماز نخواند برای خدا سجده نمی کند

حضرت محمد(ص) فرمو دذد:مجوز عبور از پل صراط نماز است وفرمودند :اگر نماز مومن قبول شود بقیه اعمال اونیز قبول در گاه الهی می باشد

در نماز،نماز صبح خیلی سفارش شده است ودلیل آن این است که در هنگام شب شب پیش انسان هستند و اعمال شب را می نویسند وهنگامی که اذان صبح را می دهند فرشتگان شب می روند وجای خود را به فرشتگان روز می دهند  پس اگر نماز صبح را بخوانیم در دو پرونده ثبت می شود وآخرین عمل که همین نماز صبح است فرشتگان می نویسند واولین چیزی که در پرونده، صبح ثبت می شود نماز صبح  است وهمچنین از امام صادق(ع) منقول است ؛که از صفات مومن این است که بسم ا... الرحمن الرحیم را درنماز بلند بگویید وهرکس بعداز تکبیر نماز قبل از شروع حمد اعوذ باا... من الشیطان رجیم بگوید(به اندازه هرمویی که در بدن اوست هزار حسنه)برای او می نویسند .

حضرت پیامبر(ص)فرموده اند:هرکس بعداز نماز تسبیحات حضرت زهرا (س) 34مرتبه ا...اکبر،33مرتبه الحمدا...و33مرتبه سبحان ا...،رابگوید بخصوص اگر باانگشتان بشمارد همان دستهایش اورا در روز قیامت شفاعت می کند.

                                                                            برای سلامتی وظهور امام زمان صلوات

 التماس دعا

    فرهنگی پایگاه مقاومت بسیج شهید سید مصطفی خمینی(ره

نوع مطلب : دوران آخر الزمان و ...، 
برچسب ها : شیطان، دام شیطان، دام های شیطان رجیم، حدیث های زیبا از، شیطان رجیم، گفته ی شیطان، احادیث امام علی، شیطان پرستی،
لینک های مرتبط :
          
سه شنبه 27 دی 1390

پیوندها
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
اوقات شرعی

���� ��� ������ ����� ��
روزشمار فاطمیه<
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات