آخرین سردارعشق (پایگاه شهید سید مصطفی خمینی -قم)
 ذکر تعجیل فرج رمز نجات بخش بشر است ما برآنیم که این ذکر جهانی بشود
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


آه می کشم تو را , با تمام انتظار
پر شکوفه کن مرا , ای کرامت بهار

در رهت به انتظار , صف به صف نشسته اند
کاروانی از شهید , کاروانی از بهار

ای بهار مهربان , در مسیر کاروان
گل بپاش و گل بپاش , گل بکار و گل بکار

بر سرم نمی کشی , دست مهر اگر , مکش
تشنه محبتند , لاله های داغ دار

دسته دسته گم شدند , مهره های بی نشان
تشنه تشنه سوختند , نخل های روزه دار

می رسد بهار و من , بی شکوفه ام هنوز
آفتاب من , بتاب ! مهربان من , ببار !

خداحافظ ای بی پلاک

مدیر وبلاگ :سجاد دباغیان
مطالب اخیر
نظرسنجی
شما چگونه به یاد آقا امام زمان هستید؟برچسبها

 

 

در تقویم مایاها پیش بینی شده که سال 2012 انتهای دنیاست. عده ای تصور می کنند که در واقع در این تاریخ یک تغییر کلی در ساختار دنیا اتفاق می افته و دنیا به طور کل دگرگون خواهد شد. گروهی آن را خوشبینانه می پندارند و سمت و سوق زندگی بشر رو به صلح و آرامش و معنویت و گروهی دیگر این تاریخ رو همزمان با یک سری گرفتاری ها برای بشر می دانند. مشکلاتی از قبیل یک جنگ اتمی، بلایای طبیعی بسیار وحشتناک و یا نابودی نسل بشر.

قسمت جالب ماجرا اینه که فقط در تقویم مایا نیست که چنین پیش بینی هایی شده و در جاهای دیگر هم می توان ردپایی از این قضیه توسط پیش گویان دیگر ملیت ها از زمان های بسیار دور دید. چیزی که این بین جالب بود شرکتی آمریکاییست که به واسطه پیش بینی بیشتر بازار و اقتصاد حدود 10 سال است که اینترنت را توسط نرم افزار خزنده خود و عنکبوت وب پویش می کنند و جالب اینکه یه سری از پیش بینی هاشون هم دقیقا درست از آب در اومده مثلا قضیه سونامی رو پیش بینی کرده بودند. حالا هم نرم افزار پیشگوشون پیش بینی کرده که سال 2012 اتفاقی بزرگ خواهد افتاد و سال ویژه ای در تاریخ بشریت خواهد بود. همگی یادتون هست وقتی می خواست سال 2000 برسه چه شایعاتی رد و بدل می شد؟ من قضاوتی نمی کنم و این پست رو تقدیم می کنم به تمام علاقه مندان مباحث هیجان انگیز و شگفت انگیز.

نوع مطلب : سیاسی، 
برچسب ها : 2012، سال2012، دنیا، پایان، انتهای،
لینک های مرتبط :
          
یکشنبه 30 بهمن 1390
بی آبرویی و فضاحت به بار آمده در 25 بهمن باعث شد برنامه دیروز صدای آمریکا که برای بررسی علل این اتفاق تشکیل شده بود ، به افشاگری نمایندگان فتنه گران علیه هم تبدیل شود.
باشگاه خبرنگاران، تلاش چند ماهه فتنه گران شکست خورده از مردم، برای راه اندازی یک تجمع غیر قانونی با حمایت بیگانگان در داخل کشور به شکست انجامید و فضاحتی دوباره برایشان به ارمغان آورد.
این بی آبرویی باعث شد برنامه دیروز صدای امریکا که برای بررسی علل این اتفاق تشکیل شده بود ، به افشاگری نمایندگان فتنه گران علیه هم تبدیل شود.

" واحدی "، " کاظمیان "و " داعی " سه میهمان حاضر در این میزگرد بودند که در این میان " داعی " به عنوان کسی که رابط جریان سلطنت طلبان شناخته شده با ناراحتی از شورای هماهنگی راه سبز امید با بیان اینکه  این شورا تنها شعار اتحاد می دهد و توجهی به تفکرات دیگری غیر خودش ندارد اظهار داشت : این شورا بدون آنکه کاری در گذشته کرده باشد سعی کرده است با ارتباط گیری گسترده با سناتورهای امریکایی و دولتهای مخالف جمهوری اسلامی ، گروههای دیگر اپوزیسیون را از میدان به در کند .

وی علت کم توجهی مردم و شکست این جریان اعتراضی را حضور موسوی و کروبی ( سران فتنه ) و ضعف مدیریتی آن دو نفر دانسته و با اشاره به این نکته که شورای هماهنگی راه سبز امید چنان موضع گیری می کند که انگار زمان مدیریت موسوی و کروبی ممکلت وضع خوبی داشته ، آزادی این دو نفر را امری بیهوده و غیر قابل تاثیر بر این جنبش دانست .

" داعی " همچنین در خصوص وضع حال این جنبش با اظهار آنکه جنبشی دیگر وجود ندارد و این حرکت دیگر نمود عینی ندارد ، ایجاد شورای هماهنگی راه سبز امید توسط رهبران جنبش سبز ( سران فتنه ) را علت اصلی فروکش کردن جنبش اعتراضی عنوان کرد .

" کاظمیان " از فعالان ملی مذهبی در جواب" داعی " با ذکر این مطلب که کسانی که مخالف این شورا هستند خود را به این سیستم نچسبانند و راه خودشان را بروند ،علت عدم حضور طرفدارانشان در تجمع غیرقانونی دیروز را عدم تامین امنیت ایشان توسط حاکمیت عنوان کرده و روشهایی چون سوت زدن و جذب حداکثری از" گوگوش تا سروش " را برای فشار به حاکمیت پیشنهاد کرد!

وی با دفاع از منشور شورای هماهنگی راه سبز امید آنرا مورد تایید موسوی و کروبی (سران فتنه) دانست که با مخالفت " واحدی " دیگر مدعی جریان فتنه روبرو شد .

"واحدی" اما با ابراز ناراحتی از عدم خبر رسانی فعال سایت های مرتبط با اصلاح طلبان در خصوص فراخوانی فتنه گران ، روی برگرداندن مردم از فتنه گران را مرتبط با این موضوع دانسته و اظهار داشت : علت اصلی ریزش فاحش نیروها بلاتکلیفی در خود جریان ماست .

گفتنی است با مراجعه به شبکه های اجتماعی فعالان اپوزیسیون ،اکثر آنان با سرخوردگی از هزینه های بی حد و اندازه و همچنین تمسخر بعد از شکست اینگونه حرکات بی نتیجه ، علت اصلی فراخوان های اینچنینی را تلاش" شورای هماهنگی راه سبز امید" برای جذب منابع مالی از کشورهایی چون آمریکا و اتحادیه اروپا در جهت منافع خود و نه جنبش، ارزیابی کرده اند.
نوع مطلب :
برچسب ها : افتصاح، فتنه، بی آبرویی، فتنه گران، 25 بهمن، فضاحت،
لینک های مرتبط :
          
پنجشنبه 27 بهمن 1390
 
 
هفته گذشته خبری در رسانه های صهیونیستی مبنی بر هک شدن ایمیل های دفتر ریاست جمهوری سوریه منتشر شد و همانطور که پیش بینی می شد از صبح امروز شنبه پرونده سازی جدید صهیونیست ها و کشورهای غربی علیه محور مقاومت آغاز شد.

به گزارش مهر، هفته گذشته روزنامه هاآرتض از نفوذ یک گره خرابکار اینترنتی به نام "گروه ناشناس" به رایانه های دفتر ریاست جمهوری سوریه و هک شدن ایمیل های شخص "بشار اسد" خبر داد. در همین رابطه امروز شنبه همین روزنامه مدعی شده که در یکی از ایمیل ها به صراحت آمده سوریه با کمک ایران تحریم های بین المللی را پشت سر می گذارد.

این روزنامه در ادامه ادعاهای خود می نویسد : در یکی از این نامه های الکترونیکی (ایمیل) آمده که ایران یک میلیارد دلار به سوریه کمک کرده تا این کشور بتواند تحریم های بین المللی را پشت سر گذاشته و به وضعیت داخلی خود سر وسامان بدهد.

هدف از پرونده سازی جدید
سوریه چند ماهی است که با اعتراضات داخلی حمایت شده از سوی غرب و برخی کشورهای عربی مواجه است و دشمنان محور مقاومت تلاش می کنند تا با تشبیه تحولات این کشور به بیداری اسلامی آغاز شده در کشورهای عربی و شمال آفریقا، راه دخالت در سوریه را هموار کرده و حکومت یکی از کشورهای تاثیر گذار در مقاومت علیه استکبار را سرنگون کنند .

در همین راه کشورهای غربی به همراه عربستان در تلاش هستند تا به هر نحو ممکن قطعنامه ای را علیه سوریه در شورای امنیت سازمان ملل به تصویب برسانند.

در همین رابطه "فیصل مقداد" معاون وزیر خارجه سوریه با اشاره به توطئه های بی شمار غربی و عربی علیه کشورش، بازیگر اساسی را رژیم صهیونیستی دانست.

"مقداد" گفت: سوریه با توطئه همه جانبه ای که اسرائیل در آن نقش اساسی ایفا می کند روبرو است. آمریکا و کشورهای غربی خواهان صلح در منطقه نیستند و فقط قصد دارند که اسرائیل را بر کل منطقه مسلط سازند. گروههای مسلح با حمایت خارجی ها مردم را می کشند و زیرساختهای اساسی از جمله تاسیسات نفتی "حمص" را تخریب می کنند. سوری هایی که مخالفان را حمایت می کنند مشتی نادان، جنایتکار و قاچاقچیان مواد مخدر هستند و هدف از ایجاد جمعیت دوستان سوریه آماده سازی برای جنگ و کمک مالی به دشمنان سوریه است.

هدف اصلی چیست ؟
از همان آغاز تحولات داخلی سوریه و فشار کشورهای غربی عربی بر دمشق اغلب کارشناسان و فعالان سیاسی بر این نکته تاکید داشتند که هدف از وارد کردن فشار بر بشار اسد، تحت تاثیر قرار دادن ایران و دور کردن متحدان تهران از محور مقاومت است.

دسیسه طراحی شده از سوی دشمنان مقاومت به حدی خطرناک بود که حتی احزاب مخالف دولت اسلام گرای ترکیه نسبت به آن هشدار داند. در همین رابطه "کمال قلیچداراوغلو" رئیس حزب جمهوریخواه خلق ترکیه (مهمترین حزب مخالف اردوغان) نسبت به تلاش کشورهای غربی و رژیم صهیونیستی برای توطئه علیه ایران هشار داده و گفته بود : آزادی و دموکراسی بهانه ای شده اند تا قدرت های غربی منابع انرژی خاورمیانه را به یغما ببرند. توطئه ای علیه ایران در خاورمیانه در جریان است و تلاش می کنند تا سوریه را از یک کشور حامی ایران به مکانی برای اسرائیل و حامی آن تبدیل کنند و البته این یک بخش کوچک از توطئه ای بزرگ است. هدف انزوای ایران در خاورمیانه است. غرب اگر دولت فعلی سوریه را سرنگون و یک حکومت حامی اسرائیل در آن روی کار بیاورد به هدف خود رسیده است.

بدین ترتیب با کنار هم قرار دادن تحولات رخ داده پیرامون ایران از فشار غرب و اعمال تحریم های جدید علیه تهران گرفته تا تهدیدهای همیشگی آمریکا و رژیم صهیونیستی مبنی بر حمله به تاسیسات جمهوری اسلامی می توان به راحتی به این نتیجه رسید که فشار بر سوریه و انتشار خبرهایی درباره ایمیل های هک شده بشار اسد، فقط و فقط برای افزایش فشار بر دمشق و به راه انداختن یک جو بین المللی علیه حکومت سوریه به صورت ظاهری و علیه ایران در حالت اصلی است تا بدین ترتیب بتوانند تهران را وادار به عقب نشینی از خواسته های به حق خود کنند.
نوع مطلب : سیاسی، 
برچسب ها : جنجال، صهیونیستها، ایران، سوریه، دسیسه، هک، دفتر،
لینک های مرتبط :
          
یکشنبه 23 بهمن 1390

ما یک بخش جدید برای دانلود و دریافت فایل  در این وبلاگ تعبیه نموده ایم تا شما از آن استفاده کنید:

نرم افزار قرآن برای گوشی  همراه

تصویری از نرم افزار

ویژگیهای این نسخه :

  � امکان جستجو در متن قرآن و جستجو در متن تفسیر
  � امکان یاداشت نویسی در کنار آیه دلخواه
  � امکان نشانه گذاری متعدد
  � انتخاب تکرار تلاوت
  � انتخاب اندازه قلم
  � دسترسی به جزء مورد نظر
  � دستیابی به آخرین مطالعه
  � امکان ارسال آیه انتخاب شده با پیامک
  � گرافیک زیبا و کاربری آسان از ویژگی های نرم افزار قرآن کریم منتشر شده توسط مؤسسه مبین موبایل است.

  دریافت فایل صوتی 

  دریافت نرم افزار
   

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
یکشنبه 23 بهمن 1390

پیوندها
آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
اوقات شرعی

���� ��� ������ ����� ��
روزشمار فاطمیه<
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic